Сьогодні робочі рукавички з ПВХ точкою використовуються в безлічі галузей виробництва, а також в сільському господарстві і в побуті. Тут вони взагалі практично відносяться до видаткових матеріалів. Популярність використання рукавичок з ПВХ точкою обумовлюється їх особливостями.

У першу чергу, рукавички з ПВХ точкою стали настільки популярні завдяки своїй невисокій вартості. Ціна виробу визначається вартістю вихідних матеріалів, складністю і тривалістю виробництва, виробничими витратами.

Виробництво рукавичок з ПВХ точкою не є ні особливо тривалим, ні витратним. Найбільша витратна частина - це високотехнологічне обладнання для виробництва. По суті, все виробництво зводиться до кількох етапів. Спочатку на спеціальних в'язальних верстатах в'яжеться основа рукавичок. Як матеріал на цьому етапі використовується бавовна, шерсть або синтетика. Якість, щільність і міцність в'язки, а значить, міцність самих рукавичок, визначається класом якості в'язальних верстатів, що використовуються у виробництві. Чим більше в'язальних голок має станок, тим кращою виходить в'язка. Робочі рукавички в'яжуться, починаючи від кінчиків пальців, потім - верхня частина долоні і великий палець. Нижня частина і манжета рукавички вив'язуються в останню чергу.

На другому етапі виготовлення рукавичок з ПВХ точкою відбувається обметування країв манжети по заздалегідь заданій довжині на промисловому оверлоці. Ручна праця на цьому етапі зводиться до того, що працівник закладає основу рукавички в верстат.

Третій етап, заключний, - нанесення ПВХ точки на рукавичку. При цьому можуть використовуватися різні технології нанесення, наприклад спеціальні матриці, які визначають місця нанесення точок ПВХ на основу. Завдяки універсальній структурі матриць, можна нанести ПВХ точки на рукавичку в будь-якому необхідному місці. Завдяки цій технології стає можливим виготовлення робочих рукавичок з логотипом або із нескладним малюнком.

Після всіх цих маніпуляцій рукавички готові до вживання. Залишається тільки упакувати їх попарно, а потім укласти в мішки, або за допомогою машин, або вручну.

По-друге, рукавички з точкою ПВХ стали настільки популярні завдяки своїм високим експлуатаційним якостям: зносостійкості, міцності, стійкості до механічних пошкоджень. Це дозволяє використовувати рукавички з ПВХ точкою в різних видах виробничої або іншої діяльності. Крім того, ПВХ точка гарантує відмінне зчеплення у робочих рукавичок.